34-vjeçarja më seksi/ Emina feston me rroba banjo ditëlindjen (FOTO) – AlpeGossip
34-vjeçarja më seksi/ Emina feston me rroba banjo ditëlindjen (FOTO)

34-vjeçarja më seksi/ Emina feston me rroba banjo ditëlindjen (FOTO)

Ajo njihet si mami më seksi e showbiz-it shqiptar dhe këtë nuk ngurron ta tregojë sa herë që publikon në Instagram.

Me rastin e ditëlindjes Emina ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto ku duket tejet seksi.

”Mirësevjen 34”, ka shkruar Emina pranë postimit ku shihet me tullumbce në duar dhe e veshur me rroba banje trup.

Bashkëshorti i modeles shqiptare i kishte përgatitur një surprizë të bukur asaj, ku çdo gjë dukej në mënyrë perfekte.

Ai ishte kujdesur për çdo detaj të ditëlindjes dhe i kishte rezervuar bashkëshortes së tij një darkë romanike nën efektin e qirinjve. Ndërsa shtëpinë e kishte zbukuruar me tullumbace rozë.