“MBETE TI ME U BO PRESIDENTE E GJERMANISË”/ Anita Haradinaj i kthehet komentuesit – AlpeGossip
“MBETE TI ME U BO PRESIDENTE E GJERMANISË”/ Anita Haradinaj i kthehet komentuesit

“MBETE TI ME U BO PRESIDENTE E GJERMANISË”/ Anita Haradinaj i kthehet komentuesit

Bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinaj është një nga personazhet më të komentuar në media dhe shumë aktive në rrjete sociale. Ditën e sotme Anita ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet me djalin e saj dhe në sy ka rënë mbishkrimi president i Gjermanisë.

“Kosovën e kënaqi ai belbani vetëm ty t’ka mbetur mu u bo presidente e Gjermanisë”, i komenton një ndjekës dhe Anita nuk ka ja ka lënë mangët përgjigjen.

“Qetësohu se nuk u bona jo”, ja kthen Anita.