“BACK TO GYM”/ Ju duhen këto veshje për palestër (FOTO) – AlpeGossip
“BACK TO GYM”/ Ju duhen këto veshje për palestër (FOTO)

“BACK TO GYM”/ Ju duhen këto veshje për palestër (FOTO)

Shtatori do të thotë fundi i pushimeve të verës dhe rikthim në zyrë, por jo vetëm, edhe tek aktivitetet fizike të përditshme.

Gjatë verës kemi qëndruar larg palestrës, dhe muajt e fundit i kemi kushtuar disi më pak kohë sportit, por tashmë i kthehemi rutinës.

Nuk mungon as koleksioni i ri i gymwear, veshjet e lehta, sportive, komforte por dhe me stil. Ndiqni galerinë e fotove për të parë tendencat e reja.