Këngëtari shqiptar ka këto fjalë për të bijën: E kotë të të shpreh dashurinë… - AlpeGossip
Këngëtari shqiptar ka këto fjalë për të bijën: E kotë të të shpreh dashurinë…

Këngëtari shqiptar ka këto fjalë për të bijën: E kotë të të shpreh dashurinë…

 

Këngëtari Blero Muharremi është një prej figurave më të dashura për publikun shqiptar. Ai shpesh vjen në vëmendje të mediave rozë, duke u komentuar për lidhjen e tij të re me bukuroshen Afrona Dika.

Kujtojmë se Blero i ka dhënë fund martesës së tij të parë, prej të cilës ka një vajzë, Tarën. Ai dhe e bija duken mjaft të lidhur me njëri-tjetrin dhe këngëtari publikon shpesh foto me të në rrjetin social “Instagram”, duke i shprehur publikisht dashurinë.