DITËLINDJET E 29 QERSHORIT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 29 QERSHORIT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën (FOTO)

DITËLINDJET E 29 QERSHORIT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën (FOTO)

Data shënon 29 qershor dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Njerëzit e lindur në 29 qershor janë shenja e katërt e zodiakut, gaforrja. Ata udhëhiqen nga hëna. Nisur nga shenja e gafores, ata janë të prirur të mbrojnë ndenjat e tyre. Janë të ndjeshëm dhe me humor të paqëndrueshëm I cili mund ti ndikoj në miqësitë e tyre. Familja është gjëja që i qetëson më shumë të cilën duket se e kanë pikën e fortë. Të lindurit në këtë datë, bëjnë gjithcka për të mbrojtur familjen, si dhe manipulojn për të arritur qëllimet e tyre.

Nicole Scherzinger (Këngëtare)

Matthew Good (Këngëtar kompozitor)

Sam Bailey (Këngëtare)

William Gary Busey (Aktor)

Addison Timlin (Aktore)

Anna Victoria (Modele fitnesi)

Colin Jost (Aktor)

Kathleen Wilhoite (Aktore)

Richard Lewis (Komedian & Aktor)

/AlpeNews.al/