PO "ÇMENDEMI" PAS TYRE/ Këto janë 4 sandalet që do bëjnë namin në sezonin veror 2019 - AlpeGossip
PO “ÇMENDEMI” PAS TYRE/ Këto janë 4 sandalet që do bëjnë namin në sezonin veror 2019

PO “ÇMENDEMI” PAS TYRE/ Këto janë 4 sandalet që do bëjnë namin në sezonin veror 2019

Jemi në sezonin e verës dhe duekt se sandalet është zgjedhja më e vështirë për një femër. Trendet e sandaleve janë të shumta dhe këtë vit moda solli në qendër të vëmendjes modele të ndryshme.

Po cilat janë 4 modelet më të rëndësishme që çdo femër duhet ti ketë?

Nga sandalet sportive deri tek ato elegantet, shihni 4 modelet më të rëndësishme për sezonin veror 2019.

Sandalet sportive

Sandalet me rripa

Shapkat e sheshta

Sandalet me gisht