DEMI ROSE “TËRBON” RRJETET SOCIALE/ Vishet si mace dhe realizon foto provokuese – AlpeGossip
DEMI ROSE “TËRBON” RRJETET SOCIALE/ Vishet si mace dhe realizon foto provokuese

DEMI ROSE “TËRBON” RRJETET SOCIALE/ Vishet si mace dhe realizon foto provokuese

Me format e saj ka fituar mijëra ndjekës në Instagram dhe Demi Rose vazhdon që të tërheqë fansa të rinj në rrjetin social me foto të reja shumë provokuese.

Modelja 23-vjeçare u vesh si “Gruaja Mace”, me një kostum të zi të ngushtë dhe me dekolte tejet të hapur.

Më pas, ajo veshi pantallona të tejdukshme dhe recipeta rozë për foto të tjera për setin e ri.