Ilda Bejleri “këputet” për të treguar të pasmet. Ndjekësit në Instagram e tallin keqazi (FOTO) – AlpeGossip
Ilda Bejleri “këputet” për të treguar të pasmet. Ndjekësit në Instagram e tallin keqazi (FOTO)

Ilda Bejleri “këputet” për të treguar të pasmet. Ndjekësit në Instagram e tallin keqazi (FOTO)

Ilda Bejleri njihet si një prej femrave më sexy të ekranit shqiptar dhe herë pas here, kujdeset që të rikujtojë ndjekësit në rrjetet sociale përse e mban këtë status.

Së fundmi, Bejleri ka çoroditur fansat e saj në Instagram me një foto ku ajo duket tejet joshëse.

E veshur me një palë kominoshe blu, Bejleri ka ekspozuar të pasmet e saj bombastike duke pozuar për një foto me shpinë.

Mirëpo, jo të gjithë e kanë pritur mirë foton e prezantueses.

“Avash se u këpute në mes!”-kanë qenë shumë prej komenteve në foton në fjalë, mesa duket për shkak të qëndrimit të Bejlerit.