HISTORIA E PAZAKONTË/ Gruaja martohet me njerkun e saj – AlpeGossip
HISTORIA E PAZAKONTË/ Gruaja martohet me njerkun e saj

HISTORIA E PAZAKONTË/ Gruaja martohet me njerkun e saj

Kjo është një histori shumë e pazakontë. Bëhet fjalë për një grua që u martua me njerkun e saj.

Dhe jo vetëm, Sarah u njoh me David në dasmën e së ëmës.

Ajo ishte vetëm 14-vjeç kur e takoi njerkun për herë të parë. Sarah nuk jetonte me nënën e saj atë kohë, por me babain. Dhe gjatë vizitave tek e ëma krijoi një ‘miqësi’ të veçantë me 69-vjeçarin.

Pasi martesa e David me nënës e Sarah dështoi, ai i shprehu publikisht dashurinë asaj dhe u martuan së bashku.

Pavarësisht se u mohua nga familja e saj, 28-vjeçarja, e cila ka dy binjakë me David, këmbëngul se është e lumtur me zgjedhjen e burrit të saj.