ME ZEMËR TË THYER/ Pak para dasmës, Jonida Vokshi përjeton humbjen e madhe – AlpeGossip
ME ZEMËR TË THYER/ Pak para dasmës, Jonida Vokshi përjeton humbjen e madhe

ME ZEMËR TË THYER/ Pak para dasmës, Jonida Vokshi përjeton humbjen e madhe

Moderatorja dhe aktorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka qenë kohët e fundit shumë e komentuar për zhvillimet e reja në jetën e saj duke përmendur largimin nga Digitalbi dhe dasmën që do mbajë muajin tjetër.

Por vetëm pak para ditës së saj më të lumtur, Jonida po perjeton një humbje të madhe. Qeni i saj, Bimba i cili ishte si anëtar familjeje në shtëpinë e Jonidës, nuk është më.

“Gjysmen e jetes sime e kam kaluar me ty Bimbushe. Me mesove cfare eshte dashuria pa kushte! Sa me mungon, e sa shume do me mungosh. E shtrenjta ime, e vogla ime! Do jesh pjese e zemres sime dhe kujtimi i diteve aq te lumtura qe me ke falur. Do te te mbaj gjithmone me vete”, shkruan Jonida krah fotos së publikuar në Instagram teksa ka postuar edhe një video me momentet e tyre më të bukura.