“PO NATËN ME KË FLE?” Megi Pojani habit me përgjigjen – AlpeGossip
“PO NATËN ME KË FLE?” Megi Pojani habit me përgjigjen

“PO NATËN ME KË FLE?” Megi Pojani habit me përgjigjen

Megi Pojani ishte e ftuar këtë të shtunë në “Më lër të flas”, ku rrëfeu si rrallëherë jetën e saj. Megi tha se jeta e saj ka ndryshuar që pasi mori drejtimin e “Përputhen” dhe tani zgjohet e fle me mendimin e “Përputhen”.

“Po natën me kë fle?”, e pyeti Donaldi menjëherë.

“Me Përputhen flej”, ia ktheu Megi.