ARTISTE NË GJENE/ Kur nëna e Soni Malajt mbante koncert live (FOTO) – AlpeGossip
ARTISTE NË GJENE/ Kur nëna e Soni Malajt mbante koncert live (FOTO)

ARTISTE NË GJENE/ Kur nëna e Soni Malajt mbante koncert live (FOTO)

Talenti rrjedh në gjak dhe këtë na ka treguar edhe Soni Malaj!

Këngëtarja ka publikuar një fotografi të nënës së saj, duke mbajtur një koncert shumë vjet më parë.

“Kur talenti rrjedh në gjene. Mami në koncertet e saj”, ka shkruar ajo.

Nëse nuk e dini, pak ditë më parë, Soni ka mbajtur një koncert recital në Tiranë, ku salla ishte e mbushur plot me njerëz.

Ajo këndoi të gjitha këngët e saj ndër vite në Amfiteatrin e Tiranës, e shoqëruar edhe nga reperi kosovar Majk.

Rikthimi live i Sonit u prit me shumë emocion nga fansat e këngëtares!