Ndryshimi drastik i këngëtareve shqiptare që nga dalja e parë në skenë e deri sot – AlpeGossip
Ndryshimi drastik i këngëtareve shqiptare që nga dalja e parë në skenë e deri sot

Ndryshimi drastik i këngëtareve shqiptare që nga dalja e parë në skenë e deri sot

Sot i shohim vetëm “të shkëlqejnë” me pamjen e tyre, e nëse pyeten për ndërhyrje rrallë i pohojnë dhe shumica ja lënë në duar moshës ndryshimet e tyre.
Le t’i hedhim një sy disa prej femrave të show-bizzit shqiptar që kanë ndryshuar shumë që prej herës së parë kur u shfaqën në ekranet shqiptare.

Nga paraqitja e parë deri sot.

Elvana Gjata

 

Soni Malaj

Ciljeta Cilaga

Marina dhe Luana Vjollca