FSHIU POZAT ME BASHKËSHORTIN/ Linda Halimi flet për ndarjen e shumëpërfolur: Hajde për hajër… (FOTO) – AlpeGossip
FSHIU POZAT ME BASHKËSHORTIN/ Linda Halimi flet për ndarjen e shumëpërfolur: Hajde për hajër… (FOTO)

FSHIU POZAT ME BASHKËSHORTIN/ Linda Halimi flet për ndarjen e shumëpërfolur: Hajde për hajër… (FOTO)

Së fundmi në media kanë qarkulluar lajme se këngëtarja e njohur, Linda Halimi është ndarë nga bashkëshorti i saj. Thashethemet nisën nga veprimi i fundit i këngëtares, e cila fshiu fotot me bashkëshortin nga rrjetet sociale.

Por mesa duket ky veprim i Lindës ka qenë një vendim për më shumë privatësi dhe jo ndarje, pasi çifti vazhdon martesën shumë të lumtur.

Ka qenë vetë Linda që e ka pohuar këtë duke ironizuar lajmet e ndarjes. “Hajde more urime, a ka naj djalë me letra”, shkruan ajo krahas lajmit të ndarjes.