A ËSHTË PENDUAR QË REEFUZOI PRINCIN? Aristela habit me përgjigjen: Më ndjek edhe… – AlpeGossip
A ËSHTË PENDUAR QË REEFUZOI PRINCIN? Aristela habit me përgjigjen: Më ndjek edhe…

A ËSHTË PENDUAR QË REEFUZOI PRINCIN? Aristela habit me përgjigjen: Më ndjek edhe…

Konkurrentja e “Për’Puthen”, Aristela, ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Top Arena”, ku nuk mund t’i shpëtonte pyetjeve në “Këndin e Antonelës”.

Pyetja për Aristelën ishte nëse ishte penduar që refuzoi Princin duke mos dalë e përputhur me të nga emisioni.

Ajo u përgjigj se nuk pendohet për gjërat që bën dhe se marrëdhëniet i ka të lëkundura me të.

“A je penduar që e refuzove Princin dhe si janë marrëdhëniet tuaja tani jashtë”, tha Antonela.

“Unë nuk pendohem për atë që bëj. Herë të mira herë të këqija, kur dal nëpër intervista më shkruan që përse më shave. Më ndjek edhe storyt të gjitha mi sheh”, tha Aristela.