“E DUA SHUMË”/ Ariana Grande ndan një foto të rrallë me bashkëshortin Dalton Gomez në 2-vjetorin e martesës – AlpeGossip
“E DUA SHUMË”/ Ariana Grande ndan një foto të rrallë me bashkëshortin Dalton Gomez në 2-vjetorin e martesës

“E DUA SHUMË”/ Ariana Grande ndan një foto të rrallë me bashkëshortin Dalton Gomez në 2-vjetorin e martesës

Ariana Grande po feston 2-vjetorin e martesës me një foto të ëmbël nga dita e saj e madhe. Mbi një foto të postuar në Instagram Stories në të cilën ajo po puth Dalton Gomez në ditën e tyre të dasmës në vitin 2021, këngëtarja shkroi: ‘2’, duke shtuar një zemër dhe frazën: ‘3.5 vjet bashkë.

Në foto, Ariana e cila aktualisht është duke filmuar përshtatjen me dy pjesë të librit dhe muzikalit, është duke puthur burrin e saj gjatë dasmës së tyre në Montecito, Kaliforni. Çifti rrallëherë ndajnë pamje nga jeta e tyre private. Këngëtarja aktualisht është duke filmuar adaptimin filmik të romanit muzikor dhe më të shitur të Broadway-it “Wicked” në Buckingham, Angli.

Në film luajnë edhe Cynthia Evrio, Kristen Chenoweth, Michelle Yeoh dhe Jonathan Bailey. Filmi “Whicked” zhytet në miqësinë e dikurshme midis personazheve Elphaba dhe Glinda. “Wicked”, i cili po përshtatet në një serial me dy pjesë nga regjisori John Chu, ka mbajtur të fshehta detajet e xhirimit të tij. Wicked Part 1 fillimisht ishte caktuar për një lëshim në Ditën e Krishtlindjeve, 2024, por është zhvendosur deri në 27 nëntor 2024. Chu ndau datën e re të publikimit në Instagram në mars, duke shkruar:

Ne jemi thellësisht në xhirimin e filmit këtu në Londër dhe kemi marrë një sasi dërrmuese mesazhesh që na kërkojnë ta publikojmë filmin më herët se sa ishte planifikuar dhe më besoni, ne e duam gjithashtu atë.

J