TRENDI I VJESHTËS/ Ja ngjyrat e buzëkuqëve që me siguri nuk i keni në çantën e make up-it – AlpeGossip
TRENDI I VJESHTËS/ Ja ngjyrat e buzëkuqëve që me siguri nuk i keni në çantën e make up-it

TRENDI I VJESHTËS/ Ja ngjyrat e buzëkuqëve që me siguri nuk i keni në çantën e make up-it

Kur afrohet vjeshta, rutina jonë e grimit ndryshon. Fondatina  bëhet më “mat”, bronzeri i lëngshëm hidhet poshtë dhe më së shumti fillon “pasurimi” i koleksionit të buzëkuqëve.

Sepse megjithëse ne e duam verën e koraleve dhe ngjyrave  neon, asgjë nuk na bën të ndihemi më të gatshëm për ardhjen e motit të ftohtë sesa vjeshta.

Këtë vit janë lançuar ngjyra të ndryshme që s’i kemi parë më parë. Ne kemi vendosur t’ju tregojmë disa prej tyre që me siguri nuk i dispononi në çantën tuaj të make up-it.

/AlpeNews.al