NUK I INTERESON MENDIMI I TË TJERËVE/ Jessie J pranon gabimin fatal që ka në tatuazhin e saj – AlpeGossip
NUK I INTERESON MENDIMI I TË TJERËVE/ Jessie J pranon gabimin fatal që ka në tatuazhin e saj

NUK I INTERESON MENDIMI I TË TJERËVE/ Jessie J pranon gabimin fatal që ka në tatuazhin e saj

Jessie J  e ka pranuar publikisht se ka një gabim që është përjetësuar në tatuazhin e saj. Megjithatë fatmirësisht këngëtarja 31 vjeçare, shprehet se nuk i intereson mendimi i të tjerëve.

Bëhet fjalë për një tatuazh të pozicionuar në kofshën e saj ku fjala ‘lose’ është shkruar ‘loose’.

Fraza e plotë në tatuazh është ‘“Don’t loose who you are in the blur of the stars”  që do të thotë: “Mos humb atë që je nën ndriçimin e yjeve”.

Teksa postoi një foto sexy nga deti Jessie J, nuk i la shumë vend komenteve negative, pasi i pranoi të gjitha në postimin e saj.

“Po, tatuazhi është shqiptuar gabim

Po, po e përsëris tatuazhi është shkruar gabim

Po, isha 18 vjeç

Po, akoma nuk e di diferencën midis ‘lose’ dhe ‘loose’

Po, e di që kam gjoks të vogël.

Mos më thoni gjëra që gjasme unë nuk i shoh ditë për ditë”, u shpreh këngëtarja.