Si do “ndezi” atmosferën Dua Lipa/ Babai i nxjerr sekretet e koncertit në Prishtinë – AlpeGossip
Si do “ndezi” atmosferën Dua Lipa/ Babai i nxjerr sekretet e koncertit në Prishtinë

Si do “ndezi” atmosferën Dua Lipa/ Babai i nxjerr sekretet e koncertit në Prishtinë

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ka konfirmuar se më 10 Gusht do të përformojë në Kosovë.
Detaje rreth këtij koncerti ka dhënë gjatë një interviste ekskluzive në emisionin Nin në Klan Kosova, Dukagjin Lipa, babai i Duas, i cili ka thënë që në këtë koncert pjesëmarrës do të jenë edhe fytyra tjera të njohura si Action Bronson dhe Martin Garrix.

Ndërsa sa i përket biletave, Lipa ka thënë se do të dalin në shitje në fund të muajit mars.