Melania Trump rrëzohet, bashkëshorti i saj e ndihmon (Video) – AlpeGossip
Melania Trump rrëzohet, bashkëshorti i saj e ndihmon (Video)

Melania Trump rrëzohet, bashkëshorti i saj e ndihmon (Video)

SHBA – Zonja e parë SHBA-së Melania Tramp është gjendur në një moment të sikletshëm ditën e djeshme. Ajo për një moment ishte gati duke u rrëzuar, por ishte bashkëshorti i saj Donald Trump, ai që i doli në ndihmë.

Trump vendosi dorën e tij në shpinën e Melania dhe nuk e lejoi që të rrëzohej ndërkohë që çifti presidencial po ecin drejt helikopterit. Melania Trump dukej se kishte probleme me take të larta edhe pse në pamje të parë nuk duken aq të larta.