“PËR KË JETON MAMA…”/ Jonida Vokshi si rrallë herë poston FOTON e veçantë me vajzën – AlpeGossip
“PËR KË JETON MAMA…”/ Jonida Vokshi si rrallë herë poston FOTON e veçantë me vajzën

“PËR KË JETON MAMA…”/ Jonida Vokshi si rrallë herë poston FOTON e veçantë me vajzën

Jeta për Jonida Vokshin ndryshoi totalisht, pasi ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushen e quajtur Emi.

Si aktorja, ashtu edhe partneri i saj Besnik Krapi, janë dedikuar totalisht pas bebushes e cila është tashmë kuptimi i jetës së tyre.

Emi ka mbushur 4 muaj nga ardhja në jetë dhe sigurisht që këto kanë qenë muajt më të bukur të jetës për Jonidën dhe Besnikun.

Moderatorja s’e ka aspak problem të ndajë foto me të bijën në rrjete sociale, madje edhe dedikimet për të na kënaqim sa herë i shohim.

Postimi i fundit i Jonidës na i ka ngrohur zemrat, pasi ajo ka pozuar me të voglën e saj.

“Për kë jeton mama për kë”- shkruan ajo teksa puth Emin në faqe.

Kjo ishte doza e dashurisë që na duhej sot