EINXHEL I PËRMENDI TRADHTINË/ Ilirit nuk i del inati: Gruaja ime sa kishte zënë kore kur erdhi – AlpeGossip
EINXHEL I PËRMENDI TRADHTINË/ Ilirit nuk i del inati: Gruaja ime sa kishte zënë kore kur erdhi

EINXHEL I PËRMENDI TRADHTINË/ Ilirit nuk i del inati: Gruaja ime sa kishte zënë kore kur erdhi

Marrëdhënia mes Ilirit dhe Einxhelit nuk ka qenë aspak e mirë dhe debati mes tyre ka zgjatur prej javësh. Madje në spektaklin e mbrëmshëm pati një përballje të fortë mes tyre. Einxhel akuzoi Ilirin se shfrytëzoi për lojë edhe historinë e tij të tradhëtisë bashkëshortore.

Pas spektaklit, Iliri vazhdoi të komentonte teksa bisedonte me Big Mamën.

“Komplet ordinere, përdori argumente. Gruaja ime sa kishte zënë kore kur erdhi këtu. Kur kjo gjë përdoret nganjë person që flet brroçkulla nga mëngjesi deri në darkë kjo më acaron. E njoh shumë mirë çfarë personi është, dhe pa i bërë asgjë shkoi dhe përmendi familjen time”, tha ai.