“JAM BËRË DAJË NË MOSHË TË VOGËL”/ Meridiani takon nipin e tij pas pesë vitesh largësi – AlpeGossip
“JAM BËRË DAJË NË MOSHË TË VOGËL”/ Meridiani takon nipin e tij pas pesë vitesh largësi

“JAM BËRË DAJË NË MOSHË TË VOGËL”/ Meridiani takon nipin e tij pas pesë vitesh largësi

Njëri prej konkurrentëve të Big Brother Vip, Meridiani është surprizuar nga nipi i tij.

Pas pesë vitesh largësi, ai më në fund arriti ta përqafonte.

“Kam mbesën 22 vjeç dhe nipin 27 vjeç. Jam bërë dajë në moshë të vogël Arbana”, tha Meridiani.

Familja e motrës së tij jeton në Angli prej vitesh tashmë, si shumë familje shqiptare që largohen për një jetë më të mirë.

Ai i dha zemër  Meridianit për të vazhduar dhe shijuar eksperiencën në shtëpi.