Nuk do ju besoni syve/ Pavlini i ”BB2” bën ndryshim drastik në paraqitje (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ju besoni syve/  Pavlini i ”BB2” bën ndryshim drastik në paraqitje (FOTO)

Nuk do ju besoni syve/ Pavlini i ”BB2” bën ndryshim drastik në paraqitje (FOTO)

Me siguri e mbani mend Pavlinin e “Big Brother 2”?

Ai ishte 28 vjeç asokohe kur vendosi të futej në shtëpinë e famshme. Pavlini ishte kthyer nga Italia ku prej 9 vitesh kishte qenë në emigrim dhe kishte vendosur të jetonte në fshatin e lindjes, Theth.

Pasi doli nga “Big Brother”, Pavlini u rikthye sërish në Theth aty ku ka bujtinën e tij. Ai ka ndryshuar shumë në pamje e nuk duket më si dikur. Këto janë disa foto sesi duket sot Pavlini.