JA ÇFARË PASKA NDRYSHUAR/ Bes Kallaku publikon fotot para famës (FOTO) – AlpeGossip
JA ÇFARË PASKA NDRYSHUAR/ Bes Kallaku publikon fotot para famës (FOTO)

JA ÇFARË PASKA NDRYSHUAR/ Bes Kallaku publikon fotot para famës (FOTO)

Aktori Bes Kallaku njihet nga publiku për transparencen që e karakterizon. Për Besin, ajo që është- është dhe nuk ka modifikime, gjithçka thuhet brenda kornizave të realitetit.

Së fundmi ai ka ndarë me ndjekësit e tij, të cilët e vlerësojnë shumë për sinqeritetin, një foto të disa viteve më parë.  Ne foto shkruan “Para se me rregullu dhëmbët dhe para se me u mbyll gjuetia.”

Me këtë foto, Besi edhe njëherë tjetër tregohet i hapur rreth vetes, pa u ndikuar nga paragjykimet ose dhe thjesht mendimet e të tjerëve.