PAS DIVORCIT NGA BASHKËSHORTI/ Dajana Shabani flet për martesën e dytë – AlpeGossip
PAS DIVORCIT NGA BASHKËSHORTI/ Dajana Shabani flet për martesën e dytë

PAS DIVORCIT NGA BASHKËSHORTI/ Dajana Shabani flet për martesën e dytë

Moderatorja e emisionit “Ditë e re” , Dajana Shabani pak muaj më parë dha lajmin se i kishte dhënë fund martesës me ish bashkëshortin dhe se kishte nisur një lidhje të re.

“Tani jam e dashuruar kështu që jam duke parë përpara. Jam e ridashuruar!”,tha ajo . Mirëpo në media të ndryshme është aluduar se Dajana është në një lidhje me një boksierë kosovar, por ajo vetë nuk ka dashur të zbulojë më shumë për partnerin e ri.

Ditën e sotme, moderatorja i është përgjigjur pyetjeve të fansave të cilët nuk kanë ngurruar ta pyesin se nëse do të shkojë nuse në Kosovë apo jo.

“A do të japë mami nuse në Kosovë?”- i shkruan një ndjekëse, ndërkohë që moderatorja ja kthen:  “30 vjeç vendos unë, jo mami”.

Gjithashtu një fans tjetër e pyet: “A do martohesh me ylli?”, dhe Dajana i përgjigjet kështu: “Kur të ulet në gjunjë, me unazë 3 karat”.