Fero i ka planet tërërisht të qarta/ Reperi tregon kur do të bëhet baba (FOTO) – AlpeGossip
Fero i ka planet tërërisht të qarta/ Reperi tregon kur do të bëhet baba (FOTO)

Fero i ka planet tërërisht të qarta/ Reperi tregon kur do të bëhet baba (FOTO)

Fero është nje prej reperëve më të njohur shqiptar, i cili komentohet gjerësisht për diss-et e tij ndaj kolegëve dhe shpesh nxit komente në rrjete sociale. Ai që prej fillimit të karrierës muzikore e ka cilësuar veten si 1 –shin e repit shqiptar dhe në postimet e fundit në Instagram ka treguar përmes një kalendari se ka ndër mend që deri në vitin 2045 të kryesojë listat shqiptare. Madje ka deklaruar se atëherë do të jetë bërë baba dhe do ta zëvendësojë djali i tij, i cili sipas Feros do të zërë vendin e parë.

“2045 lirohet vendi i parë… Besoj që në 2045 djali im do të jetë diku te 18 vjeç dhe do të më zëvendësojë” – shkruan Fero.

Mesa duket reperi i ka planet e qarta për të ardhmen dhe momentin kur do të bëhet baba.