“XHAKETA TEDDIES”/ Trendi më i ri i sezonit të vjeshtës (FOTO) – AlpeGossip
“XHAKETA TEDDIES”/ Trendi më i ri i sezonit të vjeshtës (FOTO)

“XHAKETA TEDDIES”/ Trendi më i ri i sezonit të vjeshtës (FOTO)

Kush nuk do ta donte një xhaketë të butë, të ngrohtë dhe me gëzof këtë vjeshtë, veçanërisht kur të ulen temperaturat?

“The Arrivals”, marka e njohur për krijimin e xhaketave dhe palltove madhështore, ka sjellë trendin më të ri të xhaketave të ngjashme me arushin Teddy, ndaj dhe quhen Teddies.

Xhaketat që duket sikur janë me gëzov ariu, janë të disponueshme në ngjyrë kafe dhe të bardhë dhe me zinxhirë dekorativë por edhe funksionalë për t’ju mbajtur sa më ngrohtë.

Këto xhaketa shkojnë me çdo veshje dhe koleksioni i tyre vjen në ngjyrë të bardhë (si ari polar) dhe kafe.