“LUMTURIA IME MË E MADHE QË MË KA…”/ Pas 9 muajsh me Sean, Vilma Masha i prezanton të gjithë me vogëlushen e saj (FOTOT) – AlpeGossip
“LUMTURIA IME MË E MADHE QË MË KA…”/ Pas 9 muajsh me Sean, Vilma Masha i prezanton të gjithë me vogëlushen e saj (FOTOT)

“LUMTURIA IME MË E MADHE QË MË KA…”/ Pas 9 muajsh me Sean, Vilma Masha i prezanton të gjithë me vogëlushen e saj (FOTOT)

9 muaj më parë, në dhjetor të vitit 2019, moderatorja e njohur e ‘Digitalb’, Vilma Masha u bë nënë me vogëlushen e saj,  të cilën vendosi ta quajë Sea. Gjatë kësaj periudhe, Vilma ka treguar momentet më të ëmbla me vajzën, por pa zbuluar pamjen e saj dhe duke e mbajtur larg vëmendjes së mediave.

Megjithatë së fundmi në një intervistë për revistën ‘Star’, Masha ka prezantuar të gjithë audiencën me vogëlushen e saj të qeshur.

Vilma ka treguar gjerësisht se si e ka përjetuar mëmësinë dhe ka rrëfyer gjithë lumturinë që i ka sjellë vajza në jetë. “Sea është lumturia ime më e madhe, është drita që më ka ndriçuar shpirtin. Tani nuk ka më unë, por Sea, çdo gjë që ne bëjmë, mendojmë për të në radhë të parë; që nga vendimet më të rëndësishme për mirërritjen e saj e deri te shëtitjet që janë të pakonceptueshme pa Sean. Prioriteti ynë është Sea”, ka pohuar Masha.

Kujtojmë se momentalisht moderatorja i është kthyer punës në ‘Digitalb’, duke hyrë në sezonin e 11-të televiziv si pjesë e platformës të madhe dixhitale shqiptare.