Xhensila është vajzë me fat! Besi sapo dëshmoi se është vërtet djalë për shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila është vajzë me fat! Besi sapo dëshmoi se është vërtet djalë për shtëpi (FOTO)

Xhensila është vajzë me fat! Besi sapo dëshmoi se është vërtet djalë për shtëpi (FOTO)

Bes Kallaku e ka treguar gjithmonë se është mjaft punëtor dhe e ndihmon bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj.

Këtë e ka dëshmuar më herët kur tha se gatuante për Xhesin. Megjithatë për ju që nuk e besoni, aktori i humorit i ka dhënë sot provat.

Ai ka publikuar një foto ku duket si një punëtor i vërtetë. Besi shfaqet i zhveshur me bluzën e lidhur në kokë dhe me furçë në dorë, teksa lyen një karrige me bojë të bardhë.

“Punohet këtu”, shkruan Besi i cili mban dhe një cigare në gojë.

Epo ç’të themi tjetër: Lum Xhensila që e ka!