“Më bëri bllok pas 5 minutash!” Luiz Ejlli tregon çastin e sikletshëm me vajzën e… (FOTO) – AlpeGossip
“Më bëri bllok pas 5 minutash!” Luiz Ejlli tregon çastin e sikletshëm me vajzën e… (FOTO)

“Më bëri bllok pas 5 minutash!” Luiz Ejlli tregon çastin e sikletshëm me vajzën e… (FOTO)

Të gjithë meshkujt do të jenë të gozhduar për një muaj me radhë para ekranit, për të parë ndeshjet e Kampionatit Botëror. Por ish-partneri i vajzës së Jozefina Topallit, Luiz Ejlli, duket se përjetoi një situatë jo të këndshme, të cilin e ka ndarë në Facebook.

Luizi rrëfen se i ka ardhur në rrjetin social një ftesë nga një femër, e cila i bëri bllok më pas për 5 min. E reja e përshëndeti menjëherë pasi Ejlli e pranoi dhe ky nuk hezitoi t’i kthente një përgjigje, ndonëse ishte duke parë ndeshjen.

Pas përshëndetjes ai tregon se më pas i kanë ardhur disa mesazhe pa pushim dhe ky nuk i ka kthyer përgjigje pasi ishte i përqendruar te ndeshja. Kjo çoi vajzën të merrte vendimin që t’i bënte bllok.