Brad Pitt i Turqisë ndryshon look-un por si shfaqet ai …(FOTO) – AlpeGossip
Brad Pitt i Turqisë ndryshon look-un por si shfaqet ai …(FOTO)

Brad Pitt i Turqisë ndryshon look-un por si shfaqet ai …(FOTO)

Kivanç Tatlıtuğ është një ndër aktorët më të suksesshëm të kinematografisë turke. Ai është bërë i njohur në vendin tonë me rolet e Mehmetit, Halilit, Behlulit, Kuzey-t, Kurtit dhe Xhesurit.

I konsideruar si Brad Pitt i Turqisë, Kivanç ka fituar simpatinë dhe dashamirësinë e publikut femëror jo vetëm falë aftësive të tij aktoriale, por edhe bukurisë së tij.

Mirëpo aktori i suksesshëm ka habitur të gjithë me pamjen e tij të fundit. Ai është fotografuar para disa ditësh në një qendër tregtare dhe ajo ç’ka binte menjëherë në sy ishte look-u i tij i ri: pa mjekër, por vetëm me mustaqe.