SKENA INTIME BËRI XHIRON E RRJETIT/ Ja reagimi i partneres së “Sarpit” (FOTO) – AlpeGossip
SKENA INTIME BËRI XHIRON E RRJETIT/ Ja reagimi i partneres së “Sarpit” (FOTO)

SKENA INTIME BËRI XHIRON E RRJETIT/ Ja reagimi i partneres së “Sarpit” (FOTO)

Cagatay Ulusoy ose i njohur më mirë si “Sarpi” për publikun shqiptar, është një ndër aktorët më të njohur turq dhe shumë i dashur për audiencën. Ai dhe Ayca Aycin Turan kanë interpretuar së bashku në një serial në Netflix.

Për herë të parë, ata kanë xhiruar një skenë e cila është e pazakontë për serialet turke. Skenat e nxehta mes dy aktorëve kanë bërë xhiron e rrjetit e kanë marrë komentë të shumta.

Së fundmi, Çatagay është shprehur në një intervistë se: “Skena është e paparë. Do të mahniteni. Të dy jemi profesionistë dhe nuk e patëm aspak problem xhirimin e saj. U përpoqëm të tregojmë atë çka ndodh në jetën reale me një çift të ri. Nuk është një skenë shumë e zgjatur, por është mjaftueshëm për të mbetur në memorien e gjithkujt.”