“PO MË DRIDHEN KËMBËT”/ “Babagjyshi” kalon me parashutë mbi shtëpinë e BB VIP, Donaldi dhe Beatrix… (FOTO) – AlpeGossip
“PO MË DRIDHEN KËMBËT”/ “Babagjyshi” kalon me parashutë mbi shtëpinë e BB VIP, Donaldi dhe Beatrix… (FOTO)

“PO MË DRIDHEN KËMBËT”/ “Babagjyshi” kalon me parashutë mbi shtëpinë e BB VIP, Donaldi dhe Beatrix… (FOTO)

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj janë suprizuar ditën e sotme nga fansat e tyre. Një person i veshur si babagjysh ka vendosur që të kalojë mbi shtëpinë e “Big Brother VIP” me parashutë që t’u dërgojë një mesazh çiftit.

Këngëtarja e njohur dhe aktori i humorit janë gëzuar kur panë se parashuta që po shikonin në qiell ishte për ta. Beatrix teksa shikonte surprizën nga fansat shprehet: “Po më dridhen këmbët, ua sa bukur”.

“No risk, no story”, shkruhej në mesazhin që fansat kishin dërguar për çiftin që u krijua pikërisht brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“Po më dridhen këmbët”/ “Babagjyshi”

“Po më dridhen këmbët”/ “Babagjyshi”

“Po më dridhen këmbët”/ “Babagjyshi”