“IDIOTE, NA ÇAVE KOKËN”/ Sindi i kthehet ndjekësit: Njerëzit si puna jote kanë… – AlpeGossip
“IDIOTE, NA ÇAVE KOKËN”/ Sindi i kthehet ndjekësit: Njerëzit si puna jote kanë…

“IDIOTE, NA ÇAVE KOKËN”/ Sindi i kthehet ndjekësit: Njerëzit si puna jote kanë…

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Sindi ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, ku këta të fundit i kanë bërë replika si pozitive, ashtu dhe negative.

“Idiote na çave kokën me këto ask. Duket që nuk ke me kë të flasësh kalon kohën në Instagram”, i ka shkruar dikush.

Sindi i është kthyer duke i thënë që ka nevojë për psikolog. “Nuk e kuptoj pse duhet të ofendosh kur është kaq e lehtë që të më bësh unfollow, bllok për të mos më parë më kurrë. Njerëz si puna jote kanë nevojë për psikolog se duket që ke shumë probleme me veten”, është përgjigjur Sindi.