Kësaj i thonë të kënaqesh me SHUMË/ Arian Çani tregon hapur sa e ka... - AlpeGossip
Kësaj i thonë të kënaqesh me SHUMË/ Arian Çani tregon hapur sa e ka…

Kësaj i thonë të kënaqesh me SHUMË/ Arian Çani tregon hapur sa e ka…

Moderatori i njohur Arian Çani përflitet si një ndër gazetarët më të paguar në tregun shqiptar.

I ftuar në “Why Not” vetëm pak kohë më parë nga Roza Lati, Çani foli për herë të parë për rrogën e tij duke deklaruar hapur se është një rrogë shumë e mirë.

“Është e lartë, nuk do preferoja ta thoja shifrën por është një rrogë shumë e mirë.

Është emision komercial i cili ka çmime shumë të mëdha dhe kam shumë sponsora.

Nuk dua ta them, jo për sekret, por nuk ka ndonjë rëndësi.
Se unë do ta bëja po njësoj edhe po mos të kisha lekët,” – u shpreh ai.