“U PREK SHUMË”/ Graciano tregon çfar i ndodhi Albit pas ndarjes nga Klaudia (FOTO) – AlpeGossip
“U PREK SHUMË”/ Graciano tregon çfar i ndodhi Albit pas ndarjes nga Klaudia (FOTO)

“U PREK SHUMË”/ Graciano tregon çfar i ndodhi Albit pas ndarjes nga Klaudia (FOTO)

Siç dihet ndarja mes koreografit Albi Nako dhe Klaudia Pepes ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara prej muajsh në media. Çifti prej kohësh tashmë janë divorcuar dhe secili ka vazhduar jetën e tij

Mirëpo, njëri prej personave që e ka përjetuar më keq ndarjen e tyre ka qenë balerini i njohur Graciano Tagani,i cili është mik i mirë i të dyve. Siç ka rrëfyer Graciano mbrëmjen e djeshme në emisionin “Mos i fol shoferit”, ai ka qarë në momentin që mori vesh që Klaudia dhe Albi janë divorcuar pasi Albi u prek shumë.

“Kur Albi me Klaudian u ndanë, unë kam qarë. Qava shumë se Albi më çante veshët. Ai është prekur shumë dhe Klaudia u stresua shumë. E përjetova sikur të isha ndarë vetë.”, tregoi Graciano.