“Boll më ku*vë”/ Fanset e Butrintit iu hodhën në fyt, Kiara Tito merr vendimin e papritur – AlpeGossip
“Boll më ku*vë”/ Fanset e Butrintit iu hodhën në fyt, Kiara Tito merr vendimin e papritur

“Boll më ku*vë”/ Fanset e Butrintit iu hodhën në fyt, Kiara Tito merr vendimin e papritur

Ditën e djeshme këngëtari shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Butrinti Imeri publikoi këngën e tij më të re me titull “Alea”, këngë e cila që në orët e para pati shumë sukses dhe shikime. Moderatorja Kiara Tito e cila përflitet se është në një lidhje me Butrintin postoi këngën në Instagram duke shkruar: “Sapo gjeta këngën që do të ngulitet në trurin tim gjatë gjithë verës”.

Mirëpo menjëherë fansat e Butrintit iu hodhën në fyt Kiarës duke e sulmuar në komente dhe duke e ofenduar. “Boll më kurvë”, “Fshije menjerehere se bajat je bo”, ishin disa nga komentet.

Pasi i ka parë, moderatorja ka marrë vendimin e papritur duke i fshirë të gjitha e duke i bllokuar komentet në foton e postuar.