“Virgin Angel!” Ja si dukej në moshën 18-vjeçare blogerja, Armina Mevlani (FOTO) – AlpeGossip
“Virgin Angel!” Ja si dukej në moshën 18-vjeçare blogerja, Armina Mevlani (FOTO)

“Virgin Angel!” Ja si dukej në moshën 18-vjeçare blogerja, Armina Mevlani (FOTO)

Shumë e njohin si ajo vajza e ëmbël që shohin në programe televizive, disa të tjerë e njohin si personin që përfaqësoi Shqiperine në “Miss World”. Por diçka është e sigurt, pjesa më e madhe e Shqipërisë e njeh. Tashmë është një blogere shumë e suksesshme dhe shihet si një frymëzim për vajzat përsa i përket stilit, pasi Armina vlen te thuhet ka nje stil të vecantë.

Por e dini si ka dukej në moshën 18- vjeçare, Armina Mevlani?

E zbulon vetë blogerja nëpërmjet një fotoje ku si mbishkrim ka “Virgin Angel”. Ajo shihet te kete patur linja per tu patur zili por ende nje brune ‘cool’ si tani. Epo ç’të themi tjetër, përveçse duhet thënë që edhe në këtë moshë ajo ka qenë shumë ‘fashionista’.