KJO NUK PRITEJ/ Noizy i hoqi këngën Encës, por “Bow Down” rikthehet në “YouTube” – AlpeGossip
KJO NUK PRITEJ/ Noizy i hoqi këngën Encës, por “Bow Down” rikthehet në “YouTube”

KJO NUK PRITEJ/ Noizy i hoqi këngën Encës, por “Bow Down” rikthehet në “YouTube”

Dy prej personazheve më të njohur të showbiz-it shqiptar, Enca dhe Noizy, disa kohë më parë sollën bashkëpunimin e suksesshëm ‘Bow down’, i cili theu rekorde shikueshmërie në Youtube. Mirëpo së fundmi kjo këngë u fshi nga YouTube edhe pse kishte mbi 100 milion klikime.

Por e dini se këngën bashkë me klipin mund ta shihni prap në YouTube?

Kjo pasi një ndër fansat e dyshes ka ri-hedhur klipin e ‘Bow Down’ dhe mbase nuk do ju besohet, por kënga tashmë ka kaluar milionëshin e parë dhe fansa nga mbarë bota por komentojnë duke menduar se është hedhur nga dyshja. Duhet ta pranojmë se HIT-i ngalet HIT dhe sado të fshihet në YouTube, ende do mbetet në mendjen e të gjithëve.