PUBLIKOI FOTON ME PANTALLONAT E SHTRENJTA/ Fansi kritikon Alketën: Me ato të kishe mobiluar dhomën e gjumit të Xhejson – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON ME PANTALLONAT E SHTRENJTA/ Fansi kritikon Alketën: Me ato të kishe mobiluar dhomën e gjumit të Xhejson

PUBLIKOI FOTON ME PANTALLONAT E SHTRENJTA/ Fansi kritikon Alketën: Me ato të kishe mobiluar dhomën e gjumit të Xhejson

Alketa Vejsiu ka publikuar së fundmi një foto në profilin e saj në Instagram teksa reklamon xhinse të cilat janë të një marke luksoze.

Menjëherë ka ardhur reagimi i një fanseje e cila i kujton fëmijën e famshëm të “Në Kurthin e Piter Pan”, Xhejsonin, që është mjaft i dashur nga e gjithë Shqipëria e që Alketa ka premtuar ti sigurojë një shtëpi.

Te ishe veshur me h&m dhe i kishe mobiluar dhomen e gjumit Xhejsonit”, shkruan komentuesja e cila i tregon Alketës me ironi se mund të veshi xhinse të një marke të lirë e me ato para të kontribuojë për Xhejsonin e vogël.

/AlpeNews.al