“FIFTY SHADES OF PINK”/ Moderatoret e ekranit shqiptar që zgjedhin ngjyrën rozë – AlpeGossip
“FIFTY SHADES OF PINK”/ Moderatoret e ekranit shqiptar që zgjedhin ngjyrën rozë

“FIFTY SHADES OF PINK”/ Moderatoret e ekranit shqiptar që zgjedhin ngjyrën rozë

Nëse keni parë ndopak televizion këto kohë, me siguri që ju ka rënë në sy roza e ndezur (magenta), e cila duket se është kthyer në një nga ngjyrat e preferuara të vajzave të ekranit.

Të dielën, në “Portokalli”, Xhemi zgjodhi një kostum kokë e këmbë rozë, kombinuar me sandale.

Fifty Shades of Pink: Vajzat e ekranit zgjedhin rozën

Fifty Shades of Pink: Vajzat e ekranit zgjedhin rozën

Një ngjyrë të ngjashme preferoi edhe Bieta Sulo, e cila gjithashtu ishte e pranishme në “Portokalli” si e ftuar.

Fifty Shades of Pink: Vajzat e ekranit zgjedhin rozën

Një ditë më pas, “Në kurthin e Piter Pan”, Alketa i qëndroi besnike xhaketave të preferuara të momentit. Kostumin e shoqëroi me një bluzë të bardhë dhe atlete.

Fifty Shades of Pink: Vajzat e ekranit zgjedhin rozën

Fifty Shades of Pink: Vajzat e ekranit zgjedhin rozën

Për momentin, Rudina Magjistari ka preferuar më shumë nuancat e blusë, megjithëse nuk i rezistoi dot rozës në fillim të shkurtit.

Fifty Shades of Pink: Vajzat e ekranit zgjedhin rozën