PUTHJE NË BUZË MES DY SHQIPTAREVE/ Rita Ora dhe Bebe Rexha “nuk pyesin” për kamerat (FOTO) – AlpeGossip
PUTHJE NË BUZË MES DY SHQIPTAREVE/ Rita Ora dhe Bebe Rexha “nuk pyesin” për kamerat (FOTO)

PUTHJE NË BUZË MES DY SHQIPTAREVE/ Rita Ora dhe Bebe Rexha “nuk pyesin” për kamerat (FOTO)

Ajo kurrë nuk kursen për paraqitjen e saj sensacionale, për të qenë në qendër të vëmendjes që nga viti 2012. Dhe Rita Ora u shfaq me një fustan të zbukuruar kur u largua nga Hotel BoWery me shoqen e saj shqiptare, Bebe Rexha. Këngëtarja 27 vjeqare thuajse nuk la asgjë për imagjinatë, e stolisur me këtë fustan të zi me dantella.