ARBËR HAJDARI I BËN PYETJEN ME “SPEC”/ Donaldi në “vështirësi”, ja si përgjigjet… – AlpeGossip
ARBËR HAJDARI I BËN PYETJEN ME “SPEC”/ Donaldi në “vështirësi”, ja si përgjigjet…

ARBËR HAJDARI I BËN PYETJEN ME “SPEC”/ Donaldi në “vështirësi”, ja si përgjigjet…

Mbrëmjen e djeshme, në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” kanë hyrë si vizitorë dy opinionistët e formatit, Arbër Hajdari dhe Balina Bodinaku.

Ata hynë si rrjedhojë e propozimit të “Vëllait të Madh” për të realizuar darka të ndryshme me miq apo të afërm, në këmbim të parave nga çmimi i madh.

Kështu, të parët që “inaguruan” këtë sfidë ishin analistët, të cilët biseduan gjatë teksa darkonin me banorët gjatë mbrëmjes së djeshme .

Një nga gjërat që tërhoqi më shumë vëmendja ka qenë situata kur Arbër Hajdari një moment i drejton një pyetje aktorit të humorit Donald Veshaj.

Ai ishte kurioz të dinte se pse po rrinte vetëm disa ditë në qëndrimin e tij brenda shtëpisë.

“Po ti çfarë pate që rrije ca ditë vetëm? Ju s’jeni armiqë, thua se keni betejën”- iu drejtua Arbri.

Donaldi i drejtohet duke mos dashur ta cekë shumë për atë temë, dhe është shprehur se ndodhi për shkak të një situate që e kishte lënduar.

“Janë ca gjëra që të vrasin”- tha ai.

Aktori i humorit i referohet debatit me Einxhel, lidhur me faktin se ajo tha që ai njihet prej ish-të dashurës. Kjo gjë solli mjaft trazira midis dyshes, ku pati edhe rikujtime të debateve midis tyre edhe jashtë shtëpisë.