NUK E NDJEN TË FTOHTIN/ Ja si ishte veshur dje Tayna në koncert (FOTO) – AlpeGossip
NUK E NDJEN TË FTOHTIN/ Ja si ishte veshur dje Tayna në koncert (FOTO)

NUK E NDJEN TË FTOHTIN/ Ja si ishte veshur dje Tayna në koncert (FOTO)

Tayna është shumë aktive me projekte të reja muzikore dhe koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Së fundmi, ajo ka performuar në Tiranë, ku zgjodhi një veshje me të cilën vuri në pah format perfekte trupore.

Tayna kishte veshur një palë xhinse, kurse në pjesën e sipërme kishte fokusuar gjoksin dhe belin e hollë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Tayna është “Pow Pow”, këngë e cila po pritet mirë në publik.