“MYZI DHE I BIRI”/ Si rrallë herë Olti CURRI prezanton MAMANË e tij (FOTO) – AlpeGossip
“MYZI DHE I BIRI”/ Si rrallë herë Olti CURRI prezanton MAMANË e tij (FOTO)

“MYZI DHE I BIRI”/ Si rrallë herë Olti CURRI prezanton MAMANË e tij (FOTO)

Ndonëse ka vite që është personazh publik në Shqipëri edhe pse është shumë aktiv në rrjete sociale Olti Curri ia ka dal të mbajë të fshehur çdo detajë të jetës së tij private.

Publiku dhe ndjekësit e tij në rrjete sociale nuk dinë asgjë për jetën e tij personale.

Image

Ndërsa ditën e sotme si rrallë herë ai ka ndarë imazhin e mamasë së tij .

’Myzi dhe i biri’ ka shkruar në foto blogeri duke i njohur kështu të gjithë ndjekësit e tij me të ëmën.

Image