“E QUAJNË BARBI”/ Vajzës së Medës i vijnë flokët deri te këmbët (FOTO) – AlpeGossip
“E QUAJNË BARBI”/ Vajzës së Medës i vijnë flokët deri te këmbët (FOTO)

“E QUAJNË BARBI”/ Vajzës së Medës i vijnë flokët deri te këmbët (FOTO)

Meda dhe bashkëshortja e tij Lulja po kalojnë ditë të bukura pushimi. Në mes të dimrit, ata po i gëzohen diellit dhe plazhit.

Epo kështu kur je këngëtar dhe fiton mirë si Meda, që është në listën e ngushtë të këngëtarëve më të paguar në trojet tona.

Pika e dobët e Medes dhe bashkëshortes së tij, Lules, është vajza e tyre e ëmbël. Lulja ka postuar një foto të së bijës, ku ajo shfaqet me një paruke në kokë.

Me flokë të gjatë dhe një buzëqeshje të madhe në fytyrë, vogëlushja duket shumë e lumtur, ndërkohë që e ëma e saj e quan “Barbie”.