Vëmendje, vajza! Rihanna sapo shpiku mënyrën më të paparë për të veshur një fund xhins – AlpeGossip
Vëmendje, vajza! Rihanna sapo shpiku mënyrën më të paparë për të veshur një fund xhins

Vëmendje, vajza! Rihanna sapo shpiku mënyrën më të paparë për të veshur një fund xhins

Që Rihanna është mbretëresha e modës dhe e bën trend gjithcka që vesh e kemi thënë e stërthenë. Mirëpo që do të vishte edhe fund xhins për bluzë këtë nuk na e kishte marrë mendja.

Si duket Ririt nuk i bën më fundi xhins, i rri shumë i shkurtër dhe për të mos e hedhur ka vendosur ta bëjë bluzë.

Ylli e ka kombinuar fundin e saj me kopse me një palë xhinse të gjata dhe me një kanotjere mëndafsh nga poshtë duke krijuar veshjen e saj të ditës. Gjithashtu veshjen e ka plotësuar me një xhaketë rozë dhe këpucë të tejdukshme.

 

Mesa duket ky është trendi i ri që sapo solli Riri dhe shumë shpejt mund ta shohim tek të gjitha vajzat.