NË PUSHIME SË BASHKU/ Djali i Jonidës dhe i Borës tashmë janë bërë shokë të ngushtë dhe të pa ndashëm nga njëri-tjetri (FOTO) – AlpeGossip
NË PUSHIME SË BASHKU/ Djali i Jonidës dhe i Borës tashmë janë bërë shokë të ngushtë dhe të pa ndashëm nga njëri-tjetri (FOTO)

NË PUSHIME SË BASHKU/ Djali i Jonidës dhe i Borës tashmë janë bërë shokë të ngushtë dhe të pa ndashëm nga njëri-tjetri (FOTO)

Jonida dhe Romeo bashkë me Borën dhe Donaldin janë dy çiftet më të komentuara të momentit. Prej momentin që lidhjet e tyre janë bërë publike, ata nuk i kanë kursyer momentet e ëmbla pranë njëri-tjetrit. Ditët e fundit ata kanë vendosur të pushojnë disa ditë në jug të katërt. Me vete kanë edhe dy vogëlushët e Jonidës dhe Borës, Dani dhe Arbori. Duket se dy djemtë kanë krijuar miqësi këto ditë dhe Jonida ka ndarë një video mjaft speciale, teksa ata të dy përqafohen. Këto pamje nuk kanë emocionuar vetëm Jonidën dhe Borën, por me siguri edhe ndjekësit e tyre.