NË NJË LIDHJE SERIOZE PREJ KOHËSH/ Së shpejti Adrian Gaxha do fejohet – AlpeGossip
NË NJË LIDHJE SERIOZE PREJ KOHËSH/ Së shpejti Adrian Gaxha do fejohet

NË NJË LIDHJE SERIOZE PREJ KOHËSH/ Së shpejti Adrian Gaxha do fejohet

Prej disa muajsh, këngëtari i njohur Adrian Gaxha është përfolur për një lidhje dashurie me një vajzë të cilën e ka prezantuar edhe me familjen e tij. Së fundmi ‘Prive’ ka zbuluar se Gaxha ka organizuar fejesën me të dashurën e tij, por ajo është shtyrë për shkak të pandemisë.

Aktualisht Adriani është i përfshirë në biznes dhe është shkeputur nga muzika për të shijuar plotësisht lidhjen e tij të dashurisë, që pritet ta kureorëzojë shumë shpejt në fejesë.

Kujtojmë se këngëtari është përpjekur ta mbajë larg vëmendjes së mediave lidhjen e tij të dashurisë, duke u treguar mjaft i kujdesshëm edhe në daljet publike.